00. 05. 06
بازدید: 54

شرکت پرتو تاپ رایان یکی از شرکت های دانش بنیانی است که در زمینه تولید سامانه‌های هوشمندسازی در صنعت و کشاورزی مبتنی بر اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی در کشور فعالیت می‌کند.

ادامه مطلب
00. 04. 16
بازدید: 142

 نشست هم‌اندیشی اعضای سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی با محوریت آشنایی اعضا با هیات مدیره و بررسی چالش‌ها برگزار شد. هدف از برگزاری این جلسه هم‌اندیشی اعضای سندیکا و ارائه مسائل، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات آنها به اعضای هیات مدیره اعلام شد.

ادامه مطلب
00. 04. 08
بازدید: 259

شرکت مهندسی جی پی اس پارس از گروه شرکت‌های بین‌المللی شهمیر انرژی است که در راستای ادامه فعالیت تخصصی در حوزه صنعت ITS  و سیستم‌های مدیریت ناوگان هوشمند، ردیابی ماهواره ای، هدایتگر و اینترنت اشیاء از سال 87 در تهران به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز کرده است. 

ادامه مطلب
00. 04. 07
بازدید: 163

نشست هم اندیشی اعضای سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی با محوریت بررسی چالش های موجود و معرفی اعضا برگزار خواهد شد. بنابر تقاضای اعضا مبنی بر لزوم برگزاری جلسه ای در راستای تعامل اعضا و هیات مدیره سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی میباشد.

ادامه مطلب
00. 03. 29
بازدید: 233

با توجه به شرایطی از قبیل تحریم، شیوع ویروس کرونا و... که یکی پس از دیگری شاهد بودیم، بسیاری از صنایع و کسب‌وکارهای تولیدی کشور دچار بحران شده و اکنون در یک رکود نسبی به سر می‌برند. بنابر نظر کارشناسان و متخصصان اقتصادی تولید بازوی محرکه اقتصاد کشورها تلقی می‌شود.

ادامه مطلب
00. 02. 06
بازدید: 348

سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی موفق به کسب رتبه A تسط معاونت تشکل های اتاق بازرگانی ایران شد. مولفه های ارزیابی شامل: حکمرانی، عضویت (جلب مشارکت فعالان بخش / صنعت مربوطه) خدمات تاثیر گذاری بر سیاست ها و تنظیم گری است.

ادامه مطلب
99. 12. 04
بازدید: 574

تفاهم نامه بیمه تکمیلی سندیکا با شرکت بیمه دی به مدت یکسال امضا شد.

به گزارش روابط عمومی سندیکا، این تفاهم نامه شامل انوع بیمه نامه‌ها شامل بیمه‌های اموال، اشخاص و مسئولیت است که به شرح زیر هستند:

ادامه مطلب
99. 11. 20
بازدید: 624

جلسه فوق العاده کمیته صنفی سندیکای شرکت های شناسایی و مکانیابی رادیویی با مرکز تحقیقات شهر هوشمند جهت بررسی زمینه های همکاری طرح شده در تفاهم نامه فی مابین سه شنبه 21 بهمن ماه برگزار می شود

ادامه مطلب
99. 11. 14
بازدید: 747

 

تفاهم نامه همکاری میان سندیکا و شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر امضا شد.

 

ادامه مطلب
99. 11. 14
بازدید: 1366

 

تحولات ناشی از شیوع ویروس کرونا موجب تغییر نگرش مشتری و افزایش فعالیت مجازی و خریدهای آنلاین شده است و به نوعی ذائقه مشتری تغییر کرده است.

ادامه مطلب