00. 09. 14
بازدید: 10

در نشست مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاه سندیکا، مهندس افشین کلاهی، دکتر سحر بنکدارپور، مهندس فرنوش فخیمی، مهندس میثم صالحی، مهندس آزاد معروفی و مهندس میثم غنی‌زاده از اعضای هیات مدیره سندیکا حضور داشتند.

ادامه مطلب
00. 08. 25
بازدید: 67

به استحضار می‌رساند مجمع عمومی بطور فوق‌العاده سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی رأس ساعت 9:30 روز چهارشنبه مورخ ۱۰ آذر ماه در محل تهران، خیابان طالقانی، پلاک ۱۰۷، ساختمان جدید اتاق بازرگانی ایران، سالن جلسات طبقه اول برگزار می‌گردد.

ادامه مطلب
00. 08. 23
بازدید: 74

مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران با همکاری سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی و مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران، درصدد است در زادروز ابونصر فارابی در آذرماه رویداد “روز ملی شهر هوشمند ۱۴۰۰” را برگزار کند.

ادامه مطلب
00. 08. 17
بازدید: 110

syndicateشرکت دلفین در حوزه ITS و هوشمندسازی ناوگان خودرویی در حال فعالیت است. این شرکت نرم‌افزار مدیریت ناوگان و سخت‌افزار ردیاب خودرویی را در حوزه خودروهای سازمانی و شخصی ارائه می‌دهد.

ادامه مطلب
00. 08. 12
بازدید: 107

مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران با همکاری مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان در راستای برگزاری اولین بزرگداشت روز ملی شهر هوشمند در سال ۱۴۰۰، اقدام به برگزاری پیش‌نشست‌های تخصصی با محوریت موضوع “دستورکارشهر هوشمند” کرده است.

ادامه مطلب
00. 08. 03
بازدید: 140

به گزارش روابط عمومی سندیکای شرکتهای شناسایی و مکان یابی رادیویی، مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران با همکاری مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران و سندیکای شرکتهای شناسایی و مکان یابی رادیویی اولین بزرگداشت روز ملی شهر هوشمند را برگزار خواهد کرد.

ادامه مطلب
00. 07. 28
بازدید: 143

دوره آموزشی نصب و راه اندازی ردیاب خودرو و موتور سیکلت لندر توسط شرکت آریا شایگان الکترونیک و با حمایت سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی در محل سندیکا برگزار شد.

ادامه مطلب
00. 07. 11
بازدید: 198

انتخابات کمیسیون‌های سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، در حال برگزاری است و تا کنون نتایج انتخابات سه کمیسیون شبکه، ساخت مراکز داده و اینترنت اشیا که به نوعی با سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی مرتبط است، مشخص شده است.

ادامه مطلب
00. 07. 08
بازدید: 208

اعضای محترم سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی: به استحضار می‌رساند، اخیرا شخصی ضمن تماس با یکی از اعضای محترم سندیکا خود را رئیس سندیکا معرفی کرده و با آوردن نام سایر اعضای هیأت مدیره و ادعای تایید آنها، و به قصد کلاهبرداری، درخواست وجه فوری و ضروری کرده است.

ادامه مطلب
00. 07. 03
بازدید: 259

عضو هیات مدیره شرکت توسن سها در گفتگو با روابط عمومی سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی در رابطه با فعالیت‌های این شرکت گفت: شرکت توسن سها، حدود 10 سال پیش فعالیت خود را با تمرکز بر جمع‌آوری کرایه و پرداخت الکترونیک در حوزه حمل و نقل آغاز کرد.

ادامه مطلب