گردهمایی سندیکای شناسایی و مکانیابی رادیویی برگزار شد

00. 10. 28
بازدید: 5101

 گردهمایی صمیمانه سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی با حضور اعضای قدیمی و جدید این تشکل و با هدف تبادل نظر و هم افزایی اعضا و شرکت ها در قالب یک ضیافت شام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، در این نشست افشین کلاهی رئیس هیات مدیره سندیکا، ضمن بیان خیرمقدم به میهمانان افزود: شیوع ویروس کرونا برگزاری محافل، نشست‌ها و دورهمی‌ها را کمرنگ کرده است. با این وجود خوشحالم که بعد از مدت‌ها توانستیم بار دیگر دور هم جمع شویم.

وی تصریح کرد: تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا سندیکا به جایگاهی که شایسته اعضایش است، دست یابد. البته، برای رسیدن به این مهم همه اعضا باید دست به دست هم دهند. در حال حاضر کرسی‌های خوبی مانند مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران و کمیسیون کسب‌وکارهای دانش‌بنیان اتاق ایران را در اختیار داریم که باید بتوانیم از این کرسی‌ها استفاده کنیم.

در ادامه، سعید محمودی از دیگر اعضای هیات مدیره سندیکا با بیان اینکه امیدوارم هرچه زودتر شرایط اقتصادی بهتر شود، گفت: سندیکا برای اعضای خود شرایط و فضایی فراهم کرده که باید تلاش کنیم که به بهترین نحو از این فضا استفاده کنیم.

سحر بنکدارپور، دبیر مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران نیز در رابطه با خدمات و تسهیلاتی که سندیکا به اعضای خود اعطا می‌کند، توضیحاتی را ارائه داده و از خدمات مشاوره‌ای و رسانه‌ای که برای اعضای سندیکا در نظر گرفته شده است، نام برد.

در ادامه این نشست فرصتی به هر یک از حاضران داده شد تا ضمن معرفی شرکت متبوعشان در خصوص فعالیت‌ها و عملکرد آتی سندیکا اظهار نظر کنند.