شرکت سامانه راهکار دلفین اسپادانا، برنده جایزه‌ بنیاد جهانی انرژی در ایران

01. 03. 07
بازدید: 4824

 انرژی گلوب، جایزه‌ جهانی پایداری زمین، توسط آژانس آمریکایی آرتور دی لیتل برگزار می‌شود. در این رقابت، ۳۱۱ پروژه و طرح در ۷ بخش مختلف آب، هوا، زمین، انرژی، جوانان، ساختمان‌های پایدار و استارتاپ‌های پایدار ارائه شدند.

طرح‌های پیشنهادی، ۳ مرحله‌ی داوری، شامل: بررسی و ارزیابی اولیه، ارزیابی مستندات و مدارک ارسالی و مرحله‌ی مصاحبه را پشت‌سر گذاشتند. در نهایت، ۲۲ پروژه در ۷ گروه مربوط، نامزد دریافت جایزه شدند و ۱۹ طرح نیز در سطح تقدیر انتخاب شدند.

بنیاد جهانی انرژی در ۲۵ اردیبهشت، مراسم اهدای جوایز انرژی گلوب را در جزیره‌ کیش برگزار کرد. در هر یک از ۷ گروه ذکر شده، یکی از طرح‌ها به‌عنوان برنده‌ آن گروه انتخاب شد. شرکت سامانه راهکار دلفین اسپادانا با معرفی ۳ محصول اصلی ماژول کنترل رفتار راننده، ماژول نگهداری و تعمیرات پیش‌بینی شده و همچنین ماژول کنترل مصرف سوخت، رتبه‌ اول در گروه هوا را از آن خود کرد.

این شرکت همچنین، به‌عنوان برنده‌ برند‌گان، جایزه‌ بنیاد جهانی انرژی در ایران را نیز دریافت کرد. شرکت دلفین اسپادانا از اعضای سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی با دریافت این جایزه به همگان ثابت کرده است که رسالت خود در جهت حفظ محیط زیست را با ارائه‌ راهکار تحول دیجیتال در حمل‌‎ونقل، به‌خوبی مد نظر دارد و ماموریت این سازمان در طراحی محصولات و راهکارها نیز همواره با توجه به این رسالت، پیش رفته است؛ چراکه تمامی راهکارها و محصولات به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم به حفظ محیط‌زیست کمک می کنند.

مراسم نهایی بنیاد جهانی انرژی، در ماه نوامبر ۲۰۲۲ در شهر وین برگزار خواهد شد و شرکت دلفین اسپادانا به‌عنوان تنها نماینده‌ ایران، همراه با ۱۸۶ کشور جهان، در این مراسم حضور پیدا خواهد کرد.