برگزاری مجمع عمومی عادی سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی

01. 08. 18
بازدید: 4562

نشست مجمع عمومی عادی سالیانه سندیکای شناسایی و مکان‌یابی رادیویی صبح امروز(چهارشنبه) با حضور اعضای هیات مدیره و اعضای سندیکا در محل اتاق بازرگانی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، در ابتدای این نشست، افشین کلاهی ضمن اعلام خبر A شدن سندیکا به حاضرین در نشست، گفت: از زمان تاسیس سندیکا تا کنون همیشه سعی کرده‌ایم جایگاه سندیکا را به بهترین شکل حفظ کنیم و در پروژه‌ها و قانونگذاری‌ها تاثیرگذار باشیم، البته در مواقعی توانستیم موثر واقع شویم و گاهی هم نتوانستیم.

وی با بیان اینکه در سال دانش‌بنیان در شرایط خوبی به سر نمی‌بریم، افزود: قطعا بخشی از ناکامی‌ها به هیات مدیره و دبیرخانه سندیکا برمی‌گردد و قطعا بی نقص نبوده‌ایم، اما قسمت عمده این چالش به حاکمیت برمی‌گردد که جایگاه و حقی برای بخش خصوصی قائل نیستند. در هرحال ما با قدرت این مسیر را ادامه خواهیم داد.

کلاهی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات سحر بنکدارپور دبیر پیشین سندیکا از دبیرخانه به دلیل فعالیت‌هایش تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه، مهدی طریقت، دبیر سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی به ارائه گزارش عملکرد هیات مدیره و دبیرخانه سندیکا پرداخت و در رابطه با خدمات و تسهیلاتی که سندیکا ارائه می‌دهد، اظهار کرد: این خدمات شامل تفاهم‌نامه‌ها، فعالیت‌های رسانه‌ای و سایر تسهیلاتی است که تا کنون اعضا از آن بهره‌مند بوده‌اند.

پس از ارائه برنامه‌ای از فعالیت‌های آتی، گزارش بازرس و تصویب مبالغ حق عضویت و انتخاب روزنامه رسمی، انتخابات مجمع عمومی انجام گرفت.

بر این اساس از میان کاندیداها آقایان افشین کلاهی، میثم غنی‌زاده، میثم صالحی، محمدرضا کاویانی و سعید محمودی به‌عنوان اعضای هیات مدیره و آقایان پویا قادسی و فرنوش فخیمی به‌عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

بر اساس آرای ماخوذه آقای داوود درخشان به‌عنوان بازرس و آقای مهران صدقی هم به‌عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

براساس این گزارش، این نشست با حضور بازرس اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.