گردهمایی سندیکای شناسایی و مکان‌یابی رادیویی برگزار شد

02. 02. 23
بازدید: 2374

گردهمایی صمیمانه سندیکای شناسایی و مکان‌یابی رادیویی با حضور اعضای قدیمی و جدید این تشکل و با هدف تبادل نظر و هم افزایی اعضا و شرکت­ها در قالب یک ضیافت شام برگزار شد.

به گزارش دبیرخانه سندیکای شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، در این نشست محمدرضا کاویانی نایب رئیس هیات مدیره سندیکا، ضمن بیان خیرمقدم و خوشامدگویی به میهمانان افزود:

اخیراً شیوع ویروس کرونا و نگرانی بابت همه گیر شدن آن، باعث شد که جلسات سندیکا به صورت مجازی برگزار شود که این موضوع باعث کمرنگ شدن حضور اعضا در نشست­ها و دورهمی­ها شد. ولی امید داریم که بعد از این همه اعضا و شرکت­ها حضور فعال و پررنگ تری نسبت به گذشته داشته باشند.

وی تصریح کرد: همه تشکل­ها با توجه به اساسنامه خود، رسالت و هدف مشخصی دارند و برای تحقق این امر سندیکا تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا به جایگاهی که شایسته اعضایش است، دست یابد. البته، برای رسیدن به این مهم همه اعضای سندیکا باید دست به دست هم دهند.

در این مراسم گردهمایی مسئولان محترم صنوف مختلف از جمله: دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه­ای کشور، رئیس هیئت مدیره اتحادیه صنعت مخابرات، رئیس انجمن صنفی افتای کشور و رئیس انجمن ترویج اینترنت اشیا و علوم داده جهت هم­ افزایی بین تشکل­ها حضور داشتند.

در ادامه مراسم فرصتی به هر یک از حاضران در نشست داده شد تا ضمن معرفی شرکت متبوعشان در خصوص فعالیت­ها و عملکرد آتی سندیکا اظهار نظر کنند و پیشنهادات مناسبی از طرف اعضای سندیکا ارائه و مقرر شد که در جلسات کمیته­ های فنی و صنفی سندیکا در خصوص موارد مطرح شده هم اندیشی صورت گیرد.