برگزاری گردهمایی سالانه سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی

03. 01. 26
بازدید: 272

 

برگزاری گردهمایی سالانه سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی در سال 1403

در تاریخ 26 فروردین ماه سال 1403، گردهمایی و ضیافت سندیکا با حضور مدیران‌عامل شرکت‌های عضو و مهمانان عزیز دیگری از سازمان‌های دولتی، اتاق بازرگانی ایران و تهران و نیز چند تشکل و سازمان مردم نهاد دیگر  در محل هتل ارم تهران، برگزار شد.

در تاریخ 1403/01/26 در محل هتل ارم تهران، گردهمایی سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی با حضور گرم مدیران‌عامل شرکت‌های عضو و مهمانان محترم و عزیز دیگری از معاونت علمی ریاست جمهوری، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و میکرو، مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات و چند تن از مسئولان اتاق بازرگانی ایران و اتاق بازرگانی تهران و همچنین رؤسای تشکل‌های همسو شامل سندیکای مخابرات ایران، سازمان نصر، اتحادیه واردکنندگان و تولیدکنندگان صنایع مخابرات و انجمن ترویج اینترنت اشیا و علوم داده برگزار شد.

 

ضیافت شام سندیکا در هتل ارم تهران

 

در این گردهمایی افشین کلاهی، محمدرضا کاویانی و میثم غنی‌زاده از اعضای هیئت مدیره سندیکا، در خصوص انسجام و همدلی با دیگر تشکل‌ها برای رفع چالش‌های پیش روی فناوری کشور بیاناتی داشتند. در ادامه از طرف معاونت علمی اجرای یک پروژه کلان کشوری و شرکت اعضای سندیکا مطرح شد.

 

گردهمایی سندیکا در هتل ارم-آقای افشین کلاهی

 

گردهمایی سندیکا در هتل ارم-آقای محمدرضا کلاهی

 

گردهمایی سندیکا در هتل ارم-آقای میثم غنی زاده

 

گردهمایی سندیکا در هتل ارم-آقای فانی از معاونت علمی

 

همچنین از مدعوین حاضر، نماینده اتحادیه وارد کنندگان صنایع مخابرات و اتاق بازرگانی نیز مواردی در ارتباط با همکاری بین‌تشکلی و بهره‌وری تشکل‌ها ابراز شد.

 

گردهمایی سندیکا در هتل ارم-آقای بیدگلی از اتاق تهران

 

 

گردهمایی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی در هتل ارم-دکتر ادیب