NetComm روتر صنعتی IoT را معرفی می کند

97. 12. 26
بازدید: 905

NetComm روتر صنعتی IoT را معرفی می کند

NetComm روز پنج شنبه نمونه کار خود را با اینترنت اشیاء صنعتی (IIoT) با راه اندازی ۴G LTE رده ۱ روتر IoT صنعتی (NTC-220) گسترش داد که اتصال شبکه پهنای باند قابل اطمینان و امن را با استفاده از شبکه های LTE در دسترس قرار می دهد.

معرفی رابط کاربری پهنای باند IIoT از طریق NTC-220 – ارائه سرعت در حدود چند مگابیت در ثانیه – امکان استفاده سریعتر از برنامه های کاربردی IIoT را در بازار فراهم می کند. علاوه بر این، استفاده از فناوری رده ۱ LTE به طور گسترده ای در NTC-220 نیز پوشش شبکه گسترده ای را در اختیار شما قرار می دهد که امکان استفاده بیشتر از IIoT را فراهم می کند.
NetComm شکاف بین فیبر و خانه، دستگاه یا دستگاه را از بین می برد. در دنیایی که همه چیز مرتبط با آن زندگی می کند، پهنای باند بی سیم ثابت، راه حل های بی سیم M2M / Industrial IoT و فیبر به نقطه توزیع (FTTdp) مخصوصا برای چالش های راه اندازی طراحی شده اند.
در NetComm، این شرکت می داند که هیچ یک راه حل متناسب با همه است. هر اپراتور، حامل و سازمانی متفاوت است، بنابراین ساخت VDSL، Gfast، ۴G و ۵G مناسب برای پاسخگویی به شرایط خاص شبکه، بازار و شرایط جغرافیایی در سراسر جهان می باشد.