داده نمایان ماندگار

داده نمایان ماندگار

مهرداد یاراحمدی

شرکت داده نمایان ماندگار هدف خود را ارائه خدمات مشاوره، آموزش، توسعه و پشتیبانی سیستمهای اطلاعاتی، ارائه راه حلهای ردیابی و کنترل از راه دور و اجرای پروژه های مرتبط با فناوری اطلاعات جهت یاری رساندن به سازمانها، شرکتها و موسسات ایرانی قرارداده است. دانش طراحی، ساخت و تولید AVL (GPS) و کارت خوان مذکور تماماً توسط این شرکت بوده و در آن از آخرین تکنولوژی مدرن روز استفاده شده است. محور تمرکز شرکت، ارائه راه حلهای ردیابی (Tracking) وکنترل از راه دور (Remote Controlling)از طریق تولید ادوات ردیابی و ادوات پایش (کنترل و مانیتورینگ) مبتنی بر بسترGSM و فن آوریهای نوین رادیویی برای انواع اشیاء و تجهیزات صنعتی و ارائه سیستم های نرم افزاری مورد نیاز آنها می باشد

زمینه های فعالیت:

در شرکت داده نمایان ماندگار با بکارگیری متخصصان و کارشناسان فناوری اطلاعات، روی ارائه خدمات مشاوره، توسعه سیستم و ارائه راه حلهای كنترل و ردیابی از راه دور و توسعه نرم افزارها و زیر ساختهای مرتبط با آن تمرکز شده است و امید است با ارائه خدمات مناسب و رعایت حقوق مشتریان بتوانیم گامی در جهت توسعه زیربناهای لازم در این صنعت برای پیشرفت کشور و ملت گرامیمان برداریم.

زمینه های تخصصی فعالیت شرکت که نتیجه تلاش سالهای متمادی در حوزه فناوری اطلاعات در بسیاری از شرکتهای معتبر داخلی و کسب تجربه درزمینه سیستمها و تجهیزات پایش (کنترل و مانیتورینگ) و سیستمهای ردیابی مبتنی بر بستر GSM نسل 2 و 2.5 و تکنولوژی شناسایی و ردیابی رادیویی کوتاه برد و میان برد (RFID) می باشد.

فعالیتهای ما درحوزه GSM Remote Controlling یا ارائه راه حل های مرتبط با توسعه سیستمهای کنترلی ارتباط از راه دور بر بستر امكانات گسترده مخابراتی داخلی تمركز یافته است. این شركت با طراحی ماژولهای سخت افزاری و تولید نرم افزارهای لازم، در حوزه های زیر، خدمات تخصصی خود را ارائه می نماید:

- ارتباطات انتقال داده مبتنی بر بسترهای مخابراتی و توسعه سیستمهای تبادل اطلاعات و كنترل تجهیزات صنعتی

- توسعه سیستمهای کنترل از راه دور و ردیابی اشیاء متحرک با قابلیت تبادل اطلاعات

- توسعه سیستمهای سفارش مشتری و ارائه راهکارهای فنی و مهندسی در راستای بهبود کیفیت کنترل و نظارت متمرکز

- تولید، طراحی و توسعه سیستمهای خاص با تکیه بر دانش فنی بومی

سیستمهای ردیابی (Tracking) این شرکت از روشهای مختلف ارتباط رادیویی استفاده کرده و انواع مختلف را بسته به نوع کاربرد و خواست مشتری در دو مدل لحظه به لحظه (Online) و غیرفعال (Passive) عرضه میدارد. سیستم های AVL و کارت خوان این شرکت نیاز به تخلیه در مکان مشخص نداشته و اطلاعات آن به صورت پیوسته و در حال حرکت به سرور ارسال می شود (از طریق سیستم GPRS).

موقعیت یاب خودرویی (AVL)
سامانه های GPS
طراحی و ساخت سخت افزار
طراحی و تولید نرم افزار
سامانه های RFID