تامین صنعت باختر (ویسکو)

تامین صنعت باختر (ویسکو)

محمدرضا کاویانی

شرکت تامین صنعت باختر یک شرکت مهندسی در ارائه سیستم های یکپارچه با بیش از 16 سال تجربه در سیستم های جمع آوری اطلاعات در زمان واقعی، اتوماسیون، بی سیم توسعه نرم افزارهای صنعتی و تکنولوژی شناسایی از طریق امواج رادیویی ( RFID ) در آمریکای شمالی، اروپا و خاورمیانه می باشد. شرکت تامین صنعت باختر (WISCO)، متشکل از کارمندان و مدیرانی با مهارتهای گسترده در زمینه‏ تجارت و تکنولوژی بین المللی است. WISCO با تعریف استانداردهای جدیدی در زمینه‏ مشاوره در زمینه‏ تکنولوژی، برای طراحی و ایجاد سیستم‏های دارای ارزش کاری به کمک شرکت‏ها و ارائه دهندگان خدمات آمده.

افتخار ما ارائه‏ راهکارهای عملی گسترده، انعطاف پذیری و توجه به نتیجه در همکاری با مشتریان و کیفیت بالای اسناد ارائه شده به مشتری و ارتباط با اوست. ما با دارا بودن تجربه در زمینه‏ مشاوره، ارائه‏ سیستم‏های جامع، اتوماسیون، ارائه‏ اطلاعات و ایجاد شبکه‏ های RFID و با برنامه‏ ریزی درست و مدیریت مستمر تکنولوژی به مشتریانمان در رسیدن به اهداف کسب و کارشان کمک می‏ کنیم. ما می‏دانیم که امروزه کار متخصصین تکنولوژی در هر صنعتی کاری بسیار دشوارتر از گذشته است. تعداد سیستم‏ها و راهکارها بسیار گسترده است و انتخاب هر کدام از آنها بر تصمیمات بعدی تا سالهای زیادی به طور مستقیم اثر خواهد گذاشت.

امروز بیشتر از همیشه تکنولوژی شناسایی با استفاده از امواج رادیویی (RFID) به کمک موسسات برای رسیدن به اهدافشان می‏ آید. ما با ارائه‏ محصولات و خدمات مناسب اجزای تکنولوژی را به یک سیستم با طراحی، مدیریت مناسب، مستند و با بازدهی بالا تبدیل می‏ کنیم.

با شناخت ما از محرک های اصلی قیمت‏ها، وضعیت دقیق بازار و در حقیقت از جایی که "قدرت" در آن نهفته است، می‏توان بهترین نوع رابطه را در زمینه‏ی توضیع کالا انتخاب کرد. مهندسین ما قادرند با ارائه‏ تحلیل بازگشت سرمایه (ROI) و ارائه‏ مشاوره اقتصادی به سهامداران در تخصیص بودجه به صورت موثر و در راستنای اهداف صرفه‏ جویی شرکت کمک کنند. این شرکت بعنوان یکی از سردمداران RFID در زمینه های مشاوره، اجرا در ایران و خاورمیانه بوده و راه حلهای مناسب بر اساس زمان و بودجه مشتریان ارائه می دهد.

سامانه های RFID
جمع آوری خودکار داده ها (AIDC)
طراحی و ساخت سخت افزار
طراحی و تولید نرم افزار
اتوماسیون صنعتی