سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی (RPICS)

با سندیکا بیشتر آشنا شویم...

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف، چشم انداز، ماموریت، برنامه های راهبردی و برنامه های عملیاتی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی به شرح ذیل در اختیار عموم قرار می گیرد.
اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

لیست اعضای محترم سندیکای "شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی" جهت اطلاع و نیز آشنایی با خدمات و محصولات هریک در اختیار عموم قرار داده شده است.
مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مشارکت و همفکری، هم افزایی مثبت به دنبال خواهد داشت، پس با عضویت در اتحادیه و یا سندیکای صنفی خود، باعث رشد و بالندگی صنف خود خواهیم شد.
فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

برای ارسال درخواست عضویت خود در این سندیکا، شما عزیزان می توانید از فرم الکترونیکی قرارداده شده استفاده نموده و اطلاعات خود را ارسال نمایید.

تابلوی اعلانات سندیکا

1400/08/04 | 14:00 الی 16:00
1400/08/09| 09:30 الی 11:30
1400/08/18| 14:00 الی 16:00
1400/08/23 | 09:30 الی 11:30

در نشست مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاه سندیکا، مهندس افشین کلاهی، دکتر سحر بنکدارپور، مهندس فرنوش فخی...

10

به استحضار می‌رساند مجمع عمومی بطور فوق‌العاده سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی رأس ساعت 9:...

66

مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران با همکاری سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی و مجمع تشکل‌های دا...

74

شرکت دلفین در حوزه ITS و هوشمندسازی ناوگان خودرویی در حال فعالیت است. این شرکت نرم‌افزار مدیریت ناوگان و ...

109

مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران با همکاری مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان در راستای برگزاری اولین بزرگداشت روز م...

106

به گزارش روابط عمومی سندیکای شرکتهای شناسایی و مکان یابی رادیویی، مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران با همکا...

140

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

425

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

388

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

427

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

412

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

419

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

560

همکاری میان سندیکا و سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران؛ تجهیز 1600 خودروی جمع آوری پسماند به سیستم AVLS

99. 08. 07
بازدید: 1647

طی همکاری مثبت میان سندیکا و سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران؛

همکاری میان سندیکا و سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران؛ 1600 خودروی جمع آوری پسماند به سیستم AVLS مجهز شدند و 6 شرکت عضو سندیکا، تحت نظارت این تشکل 1600 خودروی جمع آوری پسماند را در بازه زمانی سه ماهه به سیستم موقعیت یابی مکانی AVLS  مجهز کردند. 

به گزارش روابط عمومی سندیکای شرکت های شناسایی و مکانیابی رادیویی، پروژه خدمات مشاوره و نظارت بر سامانه AVLs تجربه موفق سندیکای شناسایی و مکانیابی رادیویی با سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران است که طی آن 6 شرکت عضو سندیکا تحت نظارت این تشکل 1600 خودروی جمع آوری پسماند را در بازه زمانی سه ماهه به سیستم موقعیت یابی مکانی مجهز کردند و همچنان بازدیدهای دوره ای جهت بررسی صحت عملکرد سیستم ها در حال انجام است. 

امیرحسین جعفری سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران تجربه همکاری با سندیکا در پروژه خدمات مشاوره و نظارت بر سامانه AVLs را مثبت قلمداد کرد و به تشریح جزئیات پروژه پرداخت و گفت: شرکت های فعال در حوزه موقعیت یابی مکانی و رهگیری خودروها که از سوی سازمان فاوای شهرداری شناسایی و انتخاب شدند تا به اجرای این طرح بپردازند همه از اعضای سندیکا هستند. ما در سازمان مدیریت پسماند نیز پس از تجربه همکاری با چند شرکت پیمانکار به این نتیجه رسیدیم که یک تشکل به دلیل نگاه بیطرفانه نسبت به فعالیت اعضایش گزینه بهتری برای نظارت بر عملکرد شرکت های مجری به شمار می رود.

او افزود: همکاری با سندیکای شرکت های شناسایی و مکانیابی رادیویی مزیت هایی به همراه داشت، زیرا به عنوان یک تشکل رئوس صنف را می شناسند و با همه عناصر فعال در حوزه تعامل کاری و تخصصی دارد، زیر و بم کار را می شناسد و در ارزیابی و نظارت بر عملکرد شرکت های زیر مجموعه اش می تواند بدون جانبداری عمل کند. از سوی دیگر شرکت ها هم به دلیل جایگاه سندیکا در اتاق بازرگانی مقاومت کمتری از خود نشان میدهند و حداکثر همکاری را به عمل می آورند.

جعفری با استقبال از اینکه تشکل های بخش خصوصی در کنار دولت باشند و همکاری کنند، گفت: این همکاری از بروکراسی اداری کم میکند. البته بخش خصوصی نیازمند حمایت است هم حمایت های مالی و هم ارائه قراردادهای جذاب جهت به کار گیری شرکت ها در اجرای پروژه ها. از سوی دیگر تشکل ها به دلیل ماهیت حقوقی که دارند میتوانند به عنوان  پل ارتباطی میان بخش خصوصی و دولت به ایفای نقش بپردازند.  

جعفری افزود: امیدواریم در ادامه تجربه موفق همکاری در پروژه خدمات مشاوره و نظارت بر سامانه AVLs که سندیکای شناسایی و مکانیابی رادیویی نقش مشاور و ناظر شرکت های مجری را بر عهده داشت، بتوانیم همچنان از نظرات تخصصی و بی طرفانه سندیکا به عنوان یک مرجع قانونی و تخصصی بهره مند شویم.

در ادامه فرزین آذر مدیر انفورماتیک سازمان مدیریت پسماند شهرداری با بیان اینکه بیش از 1600 خودروی جمع آوری پسماند در بازه زمانی سه ماهه به تجهیزات موقعیت یاب اتوماتیک وسایل نقلیه (AVL) مجهز شدند، افزود: با استفاده از سیستم AVL طول و عرض جغرافیایی، میزان سرعت و مسیر وسایل نقلیه جمع آوری زباله را قابل رصد است و به دنبال آن از بروز بسیاری از تخلفات و  ورود به مناطق خارج از محدوده جلوگیری به عمل آمد و مصرف سوخت و عملکرد راننده ها نیز مورد پایش قرار گرفت.

او با بیان اینکه سندیکا در اجرای پروژه خدمات مشاوره و نظارت بر سامانه AVLs نقش تسهیلگر را داشت، گفت: سندیکای شرکت های شناسایی و مکانیابی رادیویی به عنوان یک تشکل و با تکیه بر روح حقوقی و ماهیت خصوصی اش، در ارتباط با سازمان پسماند شهرداری و شرکت های مجری طرح به عنوان یک شتابدهنده عمل کرد و موجب شد امور با اطمینان و راحتی بیشتری انجام شود.