سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی (RPICS)

با سندیکا بیشتر آشنا شویم...

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف، چشم انداز، ماموریت، برنامه های راهبردی و برنامه های عملیاتی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی به شرح ذیل در اختیار عموم قرار می گیرد.
اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

لیست اعضای محترم سندیکای "شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی" جهت اطلاع و نیز آشنایی با خدمات و محصولات هریک در اختیار عموم قرار داده شده است.
مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مشارکت و همفکری، هم افزایی مثبت به دنبال خواهد داشت، پس با عضویت در اتحادیه و یا سندیکای صنفی خود، باعث رشد و بالندگی صنف خود خواهیم شد.
فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

برای ارسال درخواست عضویت خود در این سندیکا، شما عزیزان می توانید از فرم الکترونیکی قرارداده شده استفاده نموده و اطلاعات خود را ارسال نمایید.

تابلوی اعلانات سندیکا

1402/06/20| 9:30 الی 11:00
1402/06/21| 14:00 الی 16:00
1402/06/26| 9:30 الی 11:00

جلسه کمیته صنفی و فنی

جلسه کمیته صنفی و فنی
1402/07/03| 9:30 الی 11:00

میثم صالحی عضو هیات مدیره سندیکا؛ عامل اختلاف نظر و ناهماهنگی‌های موجود در بخش‌های مختلف اجرایی را منحص...

549

محمدرضا کاویانی نایب رییس هیات مدیره سندیکا و عضو کارگروه اینترنت اشیاء کمیسیون کسب و کارهای دانش بنیان...

406

گزارش خلاصه‌ای از پنل تخصصی "گفتمان‌سازی و تعامل بین دولت و بخش خصوصی در حوزه تحولات هوشمند" در حاشیه چهارمین نمایشگاه...

411

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

803

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

712

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

780

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

95

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

735

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

734

امضای تفاهم نامه همکاری میان سندیکای شناسایی و مکانیابی رادیویی و گروه پیشگامان کارآفرینی کارن

99. 09. 29
بازدید: 1398

 تفاهم نامه همکاری میان سندیکای شرکت های شناسایی و مکانیابی رادیویی با گروه پیشگامان کارآفرینی کارن در جهت ایجاد بسترهای مورد نیاز برای کارآفرینی، نوآوری و بهره مندی از ظرفیت های موجود سرمایه گذاری، امضا شد.

 به گزارش روابط عمومی سندیکای شرکت های شناسایی و مکانیابی رادیویی، سندیکا تفاهم نامه همکاری را با گروه پیشگامان کارآفرینی کارن با هدف ارتقای تعامل کارآفرینان، دانشجویان و دانش آموختگان با صاحبان صنایع و اجرای سیاست های حمایتی و اشتغال زایی در زمینه توسعه زیست بوم کارآفرینی و ایجاد فرصت های تعامل و همکاری بخش صنعت و بازرگانی کشور با صاحبان ایده های نوآورانه از طریق تشکیل شرکت های نوپا و توسعه دهنده کارآفرینی، امضا کرد.

این تفاهم نامه بر بهبود وضعیت کسب و کارهای نوپا و رونق زیست بوم کارآفرینی و ایجاد ارتباط سازنده میان بخش صنعت و کسب و کارهای نوپا در سطح کشور تمرکز دارد.

سندیکا زمینه و شرایط لازم برای برقراری ارتباطات موثر و سازنده میان کسب و کارهای نوپای تایید شده بر سامانه تامین مالی و سرمایه گذاری کارن کراد با بخش صنعت و ارتباط میان کسب و کارهای نوپا با سرمایه گذاران و دیگر کارآفرینان و نیز حامیان کسب و کارهای نوپا را فراهم میکند.

طبق این تفاهم نامه کارن کراد متعهد شده تا زمینه برای برقراری ارتباط میان صنعت و کسب و کارهای نوپای ثبت شده در سامانه تامین مالی خود فراهم کند و همینطور به حل و فصل مشکلات بخش صنعت از طریق متخصصان داخلی کمک کند.

خدمات کارن کراد عبارت از برگزاری جلسات بررسی و ارزیابی کسب و کارهای نوپا، ارائه مشاوره های حقوقی، مالی و تجاری به صاحبان کسب و کارهای نوپا و سرمایه گذاران است. همچنین با برگزاری کارگاه های آموزشی و دیگر رویدادهای کارآفرینی به ترویج فرهنگ کارآفرینی میان آنها کمک میکند.