سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی (RPICS)

با سندیکا بیشتر آشنا شویم...

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف، چشم انداز، ماموریت، برنامه های راهبردی و برنامه های عملیاتی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی به شرح ذیل در اختیار عموم قرار می گیرد.
اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

لیست اعضای محترم سندیکای "شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی" جهت اطلاع و نیز آشنایی با خدمات و محصولات هریک در اختیار عموم قرار داده شده است.
مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مشارکت و همفکری، هم افزایی مثبت به دنبال خواهد داشت، پس با عضویت در اتحادیه و یا سندیکای صنفی خود، باعث رشد و بالندگی صنف خود خواهیم شد.
فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

برای ارسال درخواست عضویت خود در این سندیکا، شما عزیزان می توانید از فرم الکترونیکی قرارداده شده استفاده نموده و اطلاعات خود را ارسال نمایید.

تابلوی اعلانات سندیکا

1402/03/16| 15:00 الی 17:00
1402/03/21| 9:30 الی 11:00
1402/04/04| 9:30 الی 11:00

چهارمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی شهر هوشمند از تاریخ 11 الی 13 تیرماه 1402 در محل مصلی امام خمینی ...

164

گردهمایی صمیمانه سندیکای شناسایی و مکان‌یابی رادیویی با حضور اعضای قدیمی و جدید این تشکل و با هدف تبادل...

260

براساس اعلام رئیس هیات نظارت اتاق بازرگانی تهران 40 نفر از میان 169 کاندیدای اتاق بازرگانی تهران به عنو...

881

همایش یک روزه «کرمانشاه هوشمند» با موضوع کاربرد هوش مصنوعی در شرکت‌های تعاونی با حضور جمعی از مسئولان ا...

1073

اولین جلسه شورای راهبردی چهارمین نمایشگاه شهر هوشمند ایران با هدف تعیین راهبردها و سیاست های علمی و اجر...

1894

با توجه به انتخاب شهر کرمانشاه به عنوان پایلوت اجرای طرح هوشمند سازی،اسفندماه رویدادی در این حوزه برگزا...

1349

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

747

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

657

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

688

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

668

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

673

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

862

برگزاری انتخابات دبیران کمیته صنفی و کمیته فنی سندیکا

00. 06. 28
بازدید: 2764

جلسه انتخابات دبیران کمیته صنفی و اطلاع‌رسانی و کمیته فنی سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، روز شنبه 27 شهریورماه به صورت مجازی با حضور اعضای این سندیکا برگزار شدو دبیران کمیته ها انتخاب و معرفی شدند.

در ابتدای این جلسه یوسف دوست‌حسینی نماینده شرکت کاوشکام دبیر کمیته صنفی دوره پیشین سندیکا به ارائه گزارشی از دوسال فعالیت این کمیته پرداخت و گفت: این کمیته با رویکردی کلان و کلی دو هدف اساسی را دنبال کرد. یکی اینکه چگونه می‌توانیم اعضا را تشویق و ترغیب به تعامل کنیم تا در جلسات و فرآیندهای مربوط به سندیکا شرکت کنند و بتوانیم سندیکای پویاتری داشته باشیم.

وی ادامه داد: دیگر اینکه، چگونه سندیکا را حمایت کنیم تا در صنعت جای پای محکم‌تری داشته باشد. اینکه تا چه حد در این رابطه موفق بودیم را باید دوستان اظهارنظر کنند. ضمن اینکه، شرایط کرونا همه را در لاک خود فرو برده بود و این کار را برای فعالیت‌هایمان سخت‌تر می‌کرد.

دوست‌حسینی تصریح کرد: اما در هرحال امیدوارم نتیجه این فعالیت‌ها در وهله نخست پویایی سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی شده و باعث شود شرکت‌های بیشتری در آن عضو شوند تا ارزش‌افزوده قابل توجهی برای تمامی اعضا داشته باشد. علاوه بر این باید همه تلاش خودمان را بکنیم تا در صنعتی که در آن فعال هستیم جا پای محکمی پیدا کنیم و حرفی برای گفتن داشته باشیم.

در ادامه این جلسه حمید بهنگار نماینده شرکت پرتوتاب رایان و دبیر کمیته فنی دوره پیشین سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی با بیان اینکه میزان مشارکت اعضا و دغدغه‌های صنفی رمز موفقیت تشکل‌ها و از جمله سندیکای مذکور است، گفت: قطعا صدای جمعی بلندتر و اثرگذارتر از صدای فردی است و این تعامل می‌تواند بر کسب‌‌وکار تک‌تک اعضا اثرگذار باشد.

بر اساس این گزارش، یوسف دوست‌حسینی نماینده شرکت کاوشکام آسیا، محمد هزارجریبی نماینده شرکت مهان هوشمند و محسن رشیدی نماینده شرکت ویراتک شریف به‌عنوان کاندیداهای این دوره کمیته صنفی و اطلاع‌رسانی و کمیته فنی معرفی شده و در نهایت با رای اعضای حاضر در جلسه آقای دوست‌حسینی به‌عنوان دبیر کمیته فنی و آقای محمد هزارجریبی به‌عنوان دبیر کمیته صنفی انتخاب شدند.

وظیفه کمیته‌ها تامین رقابت سالم در بازار است

در پایان این جلسه افشین کلاهی رئیس هیات مدیره سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی با بیان اینکه دبیرخانه سندیکا باید فعال بوده و با جذب اعضا سعی در افزایش مشارکت آنها داشته باشد، گفت: در دوره‌های گذشته بارها این کار صورت گرفته است. اما مجددا نیاز به برنامه‌ریزی و تلاش برای جلب رضایت اعضای سندیکا حس می‌شود.

وی در ادامه صحبت‌هایش وظیفه کمیته‌ها را تامین رقابت سالم در بازار دانست و گفت: در حال حاضر، در بازار کار شامل انحصاری بودن برخی از پروژه‌ها هستیم که این چالش باید با تحقیقات بازار و بازارسازی مرتفع شود.

کلاهی افزود: موضوع دیگر عدم وجود آمار موثق از شرکت‌ها و میزان فعالیت‌هایشان است که با توجه به تغییرات شدیدی که در این حوزه به وقوع می‌پیوندد باید زمان بگذاریم و آمار را استخراج کنیم تا بتوانیم تغییرات را شناسایی کرده و به تاب‌آوری شرکت‌ها کمک کنیم تا راحت‌تر بتوانند خود را با شرایط جدید وفق دهند.