سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی (RPICS)

با سندیکا بیشتر آشنا شویم...

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف، چشم انداز، ماموریت، برنامه های راهبردی و برنامه های عملیاتی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی به شرح ذیل در اختیار عموم قرار می گیرد.
اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

لیست اعضای محترم سندیکای "شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی" جهت اطلاع و نیز آشنایی با خدمات و محصولات هریک در اختیار عموم قرار داده شده است.
مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مشارکت و همفکری، هم افزایی مثبت به دنبال خواهد داشت، پس با عضویت در اتحادیه و یا سندیکای صنفی خود، باعث رشد و بالندگی صنف خود خواهیم شد.
فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

برای ارسال درخواست عضویت خود در این سندیکا، شما عزیزان می توانید از فرم الکترونیکی قرارداده شده استفاده نموده و اطلاعات خود را ارسال نمایید.

تابلوی اعلانات سندیکا

1401/05/04| 14:00 الی 16:00
1401/05/09| 9:30 الی 11:00
1401/05/18| 14:00 الی 16:00
1401/05/23| 9:30 الی 11:00

به اطلاع می رساند پیرو برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، در...

134

بدین‌وسیله از کلیه اعضای محترم سندیکا دعوت به عمل می ‌آید که در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه که در روز ...

129

گروه ویونا در سال ۱۳۸۴ در حوزه شبکه و مخابرات فعالیت خود را آغاز و در سال ۱۳۸۹ با نام «شرکت میزبان داده...

257

 شرکت پیشگامان آسیا در سال 1382 با حضور تعدادی از کارشناسان فارغ‌التحصیل در رشته‌های مهندسی نرم افزار و...

583

  سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی در نظر دارد، با حضور در پاویونی در نمایشگاه الکامپ جهت ...

676

جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هدف ارائه سامانه‌های مرتبط با خرید، فروش، حمل و نگهداری آرد تول...

807

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

566

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

543

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

568

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

549

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

565

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

726

مدیران شهری ناگزیرند از روش‌های هوشمندسازی استفاده کنند

00. 08. 23
بازدید: 1882

مرکز تحقیقات شهر هوشمند ایران با همکاری سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی و مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران، درصدد است در زادروز ابونصر فارابی در آذرماه رویداد “روز ملی شهر هوشمند ۱۴۰۰” را برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی، دبیرکل مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران در رابطه با این رویداد گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر چیزی در حدود 50 درصد جمعیت جهان در کلانشهرها زندگی می‌کنند و پیش‌بینی می‌شود که تا سال 2050 این رقم به 70 درصد برسد، می‌توان اینگونه نتیجه گرفت که جمعیت شهری رو به افزایش است.

سحر بنکدارپور تصریح کرد: این افزایش، مدیران شهری را به استفاده از روش‌های هوشمندسازی ناگزیر می‌کند. بنابراین، همانطور که اکنون بسیاری از کلانشهرهای جهان این نوع مدیریت را آغاز کرده‌اند، ما هم ناچاریم به این روش‌ها رو بیاوریم. این در حالیست که در ایران متاسفانه خیلی دیر متوجه این نیاز شده‌ایم و از شهرهای پیشرفته دنیا عقب هستیم.

دبیر سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی اظهار کرد: از آنجا که، این سندیکا با توجه به ماهیتی که دارد و فعالیت‌هایی که بر مبنای آن انجام می‌دهد، نزدیکترین جایگاه را به هوشمندسازی حوزه حمل‌ونقل شهری دارد و همچنین مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در این حوزه که در شاخه‌ها و زیرشاخه‌های مرتبط با هوشمندسازی شهری فعالیت می‌کنند را در زیر مجموعه خود جای داده، بر آن شدند تا رویدادی را در حوزه هوشمندسازی مدیریت شهری برگزار کنند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر مرکز تحقیقات شهر هوشمند با توجه به ماهیت و رسالتی که دارد پیشنهادی مبنی بر همکاری مجموعه‌های ذکر شده مطرح کرد و پس از رایزنی‌های فراوان مقرر شد که مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران، سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی و مرکز تحقیقات شهر هوشمند اقدام به برگزاری رویدادی با عنوان نخستین رویداد ملی شهر هوشمند کنند.

بنکدارپور افزود: در این میان، تعدادی پیش‌نشست در حوزه‌های مختلف شهری برگزار شد که در آنها وضعیت شهرهای ایران نسبت به وضعیت شهرهای پیشرو در این حوزه  بررسی شد و مدعوین حاضر در این پیش‌نشست‌ها که هریک از متخصصان حوزه خود هستند برای تحقق شهر هوشمند پیشنهادهایی را ارائه کردند.

وی تاکید کرد: خروجی مجموع این پیش نشست‌ها در روز رویداد اصلی که 4 آذرماه در محل اتاق بازرگانی ایران برگزار خواهد شد، ارائه می‌شود. علاوه بر این، در این رویداد سخنرانان و متخصصان داخلی و خارجی از تجارب خود می‌گویند و انتقال تکنولوژی در این حوزه صورت خواهد گرفت.

بنکدارپور خاطرنشان کرد: در این رویداد استارت‌آپ‌ها و تیم‌های ایرانی هم حضور دارند و امیدواریم هم‌رسانی‌هایی نیز در راستای پیشبرد اهداف این رویداد که همانا تحقق شهرهای هوشمند در کشورمان است، صورت گیرد.