سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی (RPICS)

با سندیکا بیشتر آشنا شویم...

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف، چشم انداز، ماموریت، برنامه های راهبردی و برنامه های عملیاتی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی به شرح ذیل در اختیار عموم قرار می گیرد.
اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

لیست اعضای محترم سندیکای "شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی" جهت اطلاع و نیز آشنایی با خدمات و محصولات هریک در اختیار عموم قرار داده شده است.
مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مشارکت و همفکری، هم افزایی مثبت به دنبال خواهد داشت، پس با عضویت در اتحادیه و یا سندیکای صنفی خود، باعث رشد و بالندگی صنف خود خواهیم شد.
فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

برای ارسال درخواست عضویت خود در این سندیکا، شما عزیزان می توانید از فرم الکترونیکی قرارداده شده استفاده نموده و اطلاعات خود را ارسال نمایید.

تابلوی اعلانات سندیکا

1402/06/20| 9:30 الی 11:00
1402/06/21| 14:00 الی 16:00
1402/06/26| 9:30 الی 11:00

جلسه کمیته صنفی و فنی

جلسه کمیته صنفی و فنی
1402/07/03| 9:30 الی 11:00

میثم صالحی عضو هیات مدیره سندیکا؛ عامل اختلاف نظر و ناهماهنگی‌های موجود در بخش‌های مختلف اجرایی را منحص...

550

محمدرضا کاویانی نایب رییس هیات مدیره سندیکا و عضو کارگروه اینترنت اشیاء کمیسیون کسب و کارهای دانش بنیان...

407

گزارش خلاصه‌ای از پنل تخصصی "گفتمان‌سازی و تعامل بین دولت و بخش خصوصی در حوزه تحولات هوشمند" در حاشیه چهارمین نمایشگاه...

411

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

804

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

713

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

781

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

95

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

735

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

735

گردهمایی سندیکای شناسایی و مکانیابی رادیویی برگزار شد

00. 10. 28
بازدید: 5037

 گردهمایی صمیمانه سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی با حضور اعضای قدیمی و جدید این تشکل و با هدف تبادل نظر و هم افزایی اعضا و شرکت ها در قالب یک ضیافت شام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، در این نشست افشین کلاهی رئیس هیات مدیره سندیکا، ضمن بیان خیرمقدم به میهمانان افزود: شیوع ویروس کرونا برگزاری محافل، نشست‌ها و دورهمی‌ها را کمرنگ کرده است. با این وجود خوشحالم که بعد از مدت‌ها توانستیم بار دیگر دور هم جمع شویم.

وی تصریح کرد: تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا سندیکا به جایگاهی که شایسته اعضایش است، دست یابد. البته، برای رسیدن به این مهم همه اعضا باید دست به دست هم دهند. در حال حاضر کرسی‌های خوبی مانند مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران و کمیسیون کسب‌وکارهای دانش‌بنیان اتاق ایران را در اختیار داریم که باید بتوانیم از این کرسی‌ها استفاده کنیم.

در ادامه، سعید محمودی از دیگر اعضای هیات مدیره سندیکا با بیان اینکه امیدوارم هرچه زودتر شرایط اقتصادی بهتر شود، گفت: سندیکا برای اعضای خود شرایط و فضایی فراهم کرده که باید تلاش کنیم که به بهترین نحو از این فضا استفاده کنیم.

سحر بنکدارپور، دبیر مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران نیز در رابطه با خدمات و تسهیلاتی که سندیکا به اعضای خود اعطا می‌کند، توضیحاتی را ارائه داده و از خدمات مشاوره‌ای و رسانه‌ای که برای اعضای سندیکا در نظر گرفته شده است، نام برد.

در ادامه این نشست فرصتی به هر یک از حاضران داده شد تا ضمن معرفی شرکت متبوعشان در خصوص فعالیت‌ها و عملکرد آتی سندیکا اظهار نظر کنند.