سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی (RPICS)

با سندیکا بیشتر آشنا شویم...

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف، چشم انداز، ماموریت، برنامه های راهبردی و برنامه های عملیاتی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی به شرح ذیل در اختیار عموم قرار می گیرد.
اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

لیست اعضای محترم سندیکای "شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی" جهت اطلاع و نیز آشنایی با خدمات و محصولات هریک در اختیار عموم قرار داده شده است.
مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مشارکت و همفکری، هم افزایی مثبت به دنبال خواهد داشت، پس با عضویت در اتحادیه و یا سندیکای صنفی خود، باعث رشد و بالندگی صنف خود خواهیم شد.
فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

برای ارسال درخواست عضویت خود در این سندیکا، شما عزیزان می توانید از فرم الکترونیکی قرارداده شده استفاده نموده و اطلاعات خود را ارسال نمایید.

تابلوی اعلانات سندیکا

1402/06/20| 9:30 الی 11:00
1402/06/21| 14:00 الی 16:00
1402/06/26| 9:30 الی 11:00

جلسه کمیته صنفی و فنی

جلسه کمیته صنفی و فنی
1402/07/03| 9:30 الی 11:00

میثم صالحی عضو هیات مدیره سندیکا؛ عامل اختلاف نظر و ناهماهنگی‌های موجود در بخش‌های مختلف اجرایی را منحص...

550

محمدرضا کاویانی نایب رییس هیات مدیره سندیکا و عضو کارگروه اینترنت اشیاء کمیسیون کسب و کارهای دانش بنیان...

407

گزارش خلاصه‌ای از پنل تخصصی "گفتمان‌سازی و تعامل بین دولت و بخش خصوصی در حوزه تحولات هوشمند" در حاشیه چهارمین نمایشگاه...

411

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

803

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

713

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

780

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

95

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

735

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

734

شرکت سامانه راهکار دلفین اسپادانا، برنده جایزه‌ بنیاد جهانی انرژی در ایران

01. 03. 07
بازدید: 4641

 انرژی گلوب، جایزه‌ جهانی پایداری زمین، توسط آژانس آمریکایی آرتور دی لیتل برگزار می‌شود. در این رقابت، ۳۱۱ پروژه و طرح در ۷ بخش مختلف آب، هوا، زمین، انرژی، جوانان، ساختمان‌های پایدار و استارتاپ‌های پایدار ارائه شدند.

طرح‌های پیشنهادی، ۳ مرحله‌ی داوری، شامل: بررسی و ارزیابی اولیه، ارزیابی مستندات و مدارک ارسالی و مرحله‌ی مصاحبه را پشت‌سر گذاشتند. در نهایت، ۲۲ پروژه در ۷ گروه مربوط، نامزد دریافت جایزه شدند و ۱۹ طرح نیز در سطح تقدیر انتخاب شدند.

بنیاد جهانی انرژی در ۲۵ اردیبهشت، مراسم اهدای جوایز انرژی گلوب را در جزیره‌ کیش برگزار کرد. در هر یک از ۷ گروه ذکر شده، یکی از طرح‌ها به‌عنوان برنده‌ آن گروه انتخاب شد. شرکت سامانه راهکار دلفین اسپادانا با معرفی ۳ محصول اصلی ماژول کنترل رفتار راننده، ماژول نگهداری و تعمیرات پیش‌بینی شده و همچنین ماژول کنترل مصرف سوخت، رتبه‌ اول در گروه هوا را از آن خود کرد.

این شرکت همچنین، به‌عنوان برنده‌ برند‌گان، جایزه‌ بنیاد جهانی انرژی در ایران را نیز دریافت کرد. شرکت دلفین اسپادانا از اعضای سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی با دریافت این جایزه به همگان ثابت کرده است که رسالت خود در جهت حفظ محیط زیست را با ارائه‌ راهکار تحول دیجیتال در حمل‌‎ونقل، به‌خوبی مد نظر دارد و ماموریت این سازمان در طراحی محصولات و راهکارها نیز همواره با توجه به این رسالت، پیش رفته است؛ چراکه تمامی راهکارها و محصولات به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم به حفظ محیط‌زیست کمک می کنند.

مراسم نهایی بنیاد جهانی انرژی، در ماه نوامبر ۲۰۲۲ در شهر وین برگزار خواهد شد و شرکت دلفین اسپادانا به‌عنوان تنها نماینده‌ ایران، همراه با ۱۸۶ کشور جهان، در این مراسم حضور پیدا خواهد کرد.