سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی (RPICS)

با سندیکا بیشتر آشنا شویم...

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف، چشم انداز، ماموریت، برنامه های راهبردی و برنامه های عملیاتی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی به شرح ذیل در اختیار عموم قرار می گیرد.
اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

لیست اعضای محترم سندیکای "شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی" جهت اطلاع و نیز آشنایی با خدمات و محصولات هریک در اختیار عموم قرار داده شده است.
مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مشارکت و همفکری، هم افزایی مثبت به دنبال خواهد داشت، پس با عضویت در اتحادیه و یا سندیکای صنفی خود، باعث رشد و بالندگی صنف خود خواهیم شد.
فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

برای ارسال درخواست عضویت خود در این سندیکا، شما عزیزان می توانید از فرم الکترونیکی قرارداده شده استفاده نموده و اطلاعات خود را ارسال نمایید.

تابلوی اعلانات سندیکا

1402/06/20| 9:30 الی 11:00
1402/06/21| 14:00 الی 16:00
1402/06/26| 9:30 الی 11:00

جلسه کمیته صنفی و فنی

جلسه کمیته صنفی و فنی
1402/07/03| 9:30 الی 11:00

میثم صالحی عضو هیات مدیره سندیکا؛ عامل اختلاف نظر و ناهماهنگی‌های موجود در بخش‌های مختلف اجرایی را منحص...

550

محمدرضا کاویانی نایب رییس هیات مدیره سندیکا و عضو کارگروه اینترنت اشیاء کمیسیون کسب و کارهای دانش بنیان...

407

گزارش خلاصه‌ای از پنل تخصصی "گفتمان‌سازی و تعامل بین دولت و بخش خصوصی در حوزه تحولات هوشمند" در حاشیه چهارمین نمایشگاه...

411

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

803

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

713

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

780

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

95

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

735

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

734

برگزاری رویداد خدمات نوین بر پایه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای

00. 12. 21
بازدید: 3770

پژوهشگاه فضایی ایران با همکاری سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی «رویداد خدمات نوین بر پایه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای» را با هدف تشویق به مشارکت کسب‌وکارهای نوپا در تولید محصول یا ارائه خدمات مخابراتی برگزار خواهد کرد.

در پیش نشست این رویداد که با عنوان شناسایی و معرفی کسب‌وکارها، استارت‌آپ‌ها و ارائه دهندگان خدمات در حوزه‌های نوین ناوبری ارتباطی و مخابرات ماهواره‌ای برگزار شد، نمایندگانی از شرکت‌های دانش بنیان صنعت فراز ارتباط و ره‌نگار فردا حضور یافتند.

در این رویداد نتایج حاصل از بررسی کسب‌وکارهای شکل‌گرفته در این حوزه معرفی و نیازهای احصاشده کسب‌وکارهای فعال حوزه به منظور دریافت ایده‌های خلاقانه مطرح می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، برگزاری رویداد مذکور این امکان را فراهم می‌سازد تا ضمن دعوت از شرکت‌ها و افراد دارای ایده و طرح در حوزه خدمات نوین بر پایه ناوبری ماهواره‌ای و مخابرات ماهواره‌ای، سه ایده برتر به منظور انجام اقدامات تکمیلی و سرمایه‌گذاری اولیه انتخاب شوند. پس از انتخاب سه ایده یا طرح برتر، با افراد حقیقی و حقوقی به منظور تجاری‌سازی و اجرایی کردن ایده‌ها مذاکره می‌شود تا بهترین گزینه‌ها برای همکاری انتخاب شده و در نهایت به عقد قرارداد با طرف‌های منتخب منتج شود.

در پنل نخست این نشست دماوندی از مجموعه دانش‌بنیان فراز ارتباط به مقوله سرمایه‌گذاری در حوزه vc پرداخته و لیستی از نیازهای این مجموعه را در حوزه‌های مربوطه معرفی کرد.

در پنل دیگر، مهران صدقی ضمن معرفی مجموعه اطلس ره نگار فردا و سندیکا به بیان مسائل و چالش‌های موجود در این حوزه پرداخت.