سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی (RPICS)

با سندیکا بیشتر آشنا شویم...

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف، چشم انداز، ماموریت، برنامه های راهبردی و برنامه های عملیاتی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی به شرح ذیل در اختیار عموم قرار می گیرد.
اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

لیست اعضای محترم سندیکای "شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی" جهت اطلاع و نیز آشنایی با خدمات و محصولات هریک در اختیار عموم قرار داده شده است.
مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مشارکت و همفکری، هم افزایی مثبت به دنبال خواهد داشت، پس با عضویت در اتحادیه و یا سندیکای صنفی خود، باعث رشد و بالندگی صنف خود خواهیم شد.
فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

برای ارسال درخواست عضویت خود در این سندیکا، شما عزیزان می توانید از فرم الکترونیکی قرارداده شده استفاده نموده و اطلاعات خود را ارسال نمایید.

تابلوی اعلانات سندیکا

1402/06/20| 9:30 الی 11:00
1402/06/21| 14:00 الی 16:00
1402/06/26| 9:30 الی 11:00

جلسه کمیته صنفی و فنی

جلسه کمیته صنفی و فنی
1402/07/03| 9:30 الی 11:00

میثم صالحی عضو هیات مدیره سندیکا؛ عامل اختلاف نظر و ناهماهنگی‌های موجود در بخش‌های مختلف اجرایی را منحص...

550

محمدرضا کاویانی نایب رییس هیات مدیره سندیکا و عضو کارگروه اینترنت اشیاء کمیسیون کسب و کارهای دانش بنیان...

407

گزارش خلاصه‌ای از پنل تخصصی "گفتمان‌سازی و تعامل بین دولت و بخش خصوصی در حوزه تحولات هوشمند" در حاشیه چهارمین نمایشگاه...

411

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

803

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

713

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

780

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

95

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

735

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

734

چهارمین نمایشگاه شهر هوشمند ایران برگزار می‌شود

01. 11. 30
بازدید: 2676

اولین جلسه شورای راهبردی چهارمین نمایشگاه شهر هوشمند ایران با هدف تعیین راهبردها و سیاست های علمی و اجرایی نمایشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، به نقل از ایسنا، این جلسه با حضور نمایندگان وزارت راه وشهرسازی  وزارت کشور، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، قوه قضائیه، وزارت نفت، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای اسلامی شهر تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بانک مرکزی، وزارت نیرو، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، سازمان محیط زیست، سازمان فناوری اطلاعات ایران، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، شرکت ملی پست، استانداری تهران، سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی، انجمن انفورماتیک ایران، اتحادیه شرکت‌های مهندسی حفاظت الکترونیک و شبکه‌های ایمنی، پژوهشگاه علوم و فناوری ایران، دانشگاه آزاد اسلامی و بنیاد ملی بازی های رایانه ای برگزار شد.

در این نشست، رضائیان دبیر اجرایی نمایشگاه ضمن ارائه گزارشی کامل از نمایشگاه قبل، روند پیشرفت امور و مشارکت فعالان با برشمردن کمیته‌های متعدد از جمله کمیته امور استان‌ها، روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی، امور مشارکت‌کنندگان خارجی، امور تسهیلات و امور بین‌الملل ذیل شورای سیاست‌گذاری، اعلام کرد که هماهنگی‌های نهایی و بررسی آخرین اقدامات را در دستور کار قرار خواهد داد. پس از سه دوره برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند، در این دوره سعی خواهد شد با مشارکت سیاستگذاران، فعالان و فناوران این حوزه با انسجام ملی نسبت به برگزاری چهارمین نمایشگاه اقدام شود.

وی ادامه داد: از دیگر رویکردها این دوره هم‌رسانی شرکت‌های فناور و نوآور بخش خصوصی  با مدیران دولتی و شهری است که با عنایت به اهمیت و جایگاه ویژه این رویداد، وزیر کشور ضمن حضور و افتتاح نمایشگاه دوره قبل، چندین ساعت وقت صرف بازدید از دستاوردها، توانمندی ها و محصولات شرکت های مشارکت کننده در نمایشگاه کردند.

شجاعان رئیس شورای سیاستگذاری نمایشگاه نیز با تاکید بر اینکه باید از تمامی ظرفیت‌های موجود جهت برگزاری بهتر این رویداد ملی استفاده کرد، توضیح داد: دبیرخانه دائمی نمایشگاه با تشکیل کمیته‌های متعدد به دنبال ایجاد تحول اساسی در کیفیت برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه است و باید با راه اندازی کمیته‌های تخصصی در حوزه‌های علمی، سطح محتوایی رویداد را ارتقاء داد.

بر اساس این گزارش، چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران از تاریخ ۱۱ الی ۱۳ تیرماه سال ۱۴۰۲ در محل مصلای امام خمینی (ره) به مدت سه روز برگزار خواهد شد.