سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی (RPICS)

با سندیکا بیشتر آشنا شویم...

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف، چشم انداز، ماموریت، برنامه های راهبردی و برنامه های عملیاتی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی به شرح ذیل در اختیار عموم قرار می گیرد.
اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

لیست اعضای محترم سندیکای "شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی" جهت اطلاع و نیز آشنایی با خدمات و محصولات هریک در اختیار عموم قرار داده شده است.
مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مشارکت و همفکری، هم افزایی مثبت به دنبال خواهد داشت، پس با عضویت در اتحادیه و یا سندیکای صنفی خود، باعث رشد و بالندگی صنف خود خواهیم شد.
فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

برای ارسال درخواست عضویت خود در این سندیکا، شما عزیزان می توانید از فرم الکترونیکی قرارداده شده استفاده نموده و اطلاعات خود را ارسال نمایید.

تابلوی اعلانات سندیکا

1402/06/20| 9:30 الی 11:00
1402/06/21| 14:00 الی 16:00
1402/06/26| 9:30 الی 11:00

جلسه کمیته صنفی و فنی

جلسه کمیته صنفی و فنی
1402/07/03| 9:30 الی 11:00

میثم صالحی عضو هیات مدیره سندیکا؛ عامل اختلاف نظر و ناهماهنگی‌های موجود در بخش‌های مختلف اجرایی را منحص...

550

محمدرضا کاویانی نایب رییس هیات مدیره سندیکا و عضو کارگروه اینترنت اشیاء کمیسیون کسب و کارهای دانش بنیان...

407

گزارش خلاصه‌ای از پنل تخصصی "گفتمان‌سازی و تعامل بین دولت و بخش خصوصی در حوزه تحولات هوشمند" در حاشیه چهارمین نمایشگاه...

411

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

803

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

713

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

780

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

95

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

735

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

734

همایش یک روزه «کرمانشاه هوشمند» برگزار شد

01. 12. 06
بازدید: 1856

همایش یک روزه «کرمانشاه هوشمند» با موضوع کاربرد هوش مصنوعی در شرکت‌های تعاونی با حضور جمعی از مسئولان استانی در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد.

این رویداد با حمایت مسئولان استانی، شرکت طلیعه صنعت هوشمند و همکاری بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون و تشکل هایی چون سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، انجمن ترویج اینترنت اشیا و علوم داده، اساتید دانشگاه‌ها، سازمان نصر تهران و نصر کرمانشاه برگزار شد.

دکتر علیرضا دودمان تیپی رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه، سوم اسفندماه در این همایش، با اشاره به دیرینگی مفهوم شهر و شهروند در تاریخ ایران، اظهار کرد: برخی از شعرای ایرانی همچون فردوسی در اشعار خود از ایران شهر نام برده‌اند و از مفاهیم دیگری همچون آرمان شهر  و مدینه فاصله اسم آمده است.

وی ادامه داد: آرمان شهر یا مدینه فاضله، شهری است که انبوهی از انسانها در کنار هم زندگی می‌کنند و یک جامعه آرمانی را می‌سازند، هر چند که ممکن است در این شهر نواقص و مشکلاتی هم باشد، اما مردمی خوب و صمیمی دارد که که بصورت روان در کنار هم زندگی می‌کنند.

رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه افزود: البته در دنیای امروزی مفهوم شهر با 30 تا 40 سال پیش متفاوت است، بگونه‌ای که به تدریج با محو شدن روستاها، شهرها به سرعت در حال بزرگ شدن هستند و انبوهی از انسانها در مناطق شهری زندگی می‌کنند، تاجایی که در کشور چین شهری با 80 میلیون نفر جمعیت وجود دارد.

 

وی تصریح کرد: قطعا اداره و کنترل چنین شهری که در آن میزان رفت و آمدها بالاست، بسیار سخت خواهد بود، بنابراین باید کارها به نحوی برنامه ریزی و سازماندهی شود تا کمترین مشکل پیش آید و میزان رفت و آمدها کمتر شود.

دودمان تیپی یکی از راهکارهای کشورها برای حل این مشکلات را سوق پیدا کردن به سمت الکترونیکی شدن خدمات و هوشمند شدن شهرها عنوان کرد و افزود: در این راستا امروزه مفاهیمی همچون بانکداری الکترونیک، بازار اینترنتی، دولت الکترونیک و ... بوجود  آمده و زندگی در آینده هم به این سمت می رود.

وی یادآورشد: البته نباید این مسئله را فراموش کنیم که در هر موج از ورود تکنولوژی و فناوریهای نوین به زندگی، بخشی از هویت و  داشته‌های ارزشمند خود را از دست داده‌ایم، مانند نوع پوشش و یا معماری اصیل ایرانی که خسارت بسیار بزرگی است. البته به نظر می رسد بتوانیم در چنین فضاهایی هم هویت اصیل خود را حفظ کنیم و ناچار نباشیم آنها را کنار بگذاریم و حتی امکان احیاء و بازتعریف آنها نیز وجود دارد. 

بر اساس این گزارش، در این همایش نایب رئیس سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، تعدادی از فعالان اقتصادی و دانشجویان و دانش آموزان کرمانشاهی حضور یافتند.

معرفی رادیو شناسه و چگونگی استفاده از آن در بهبود عملکرد صنایع و خدمات، کاربرد اینترنت اشیاء در هوشمندسازی صنایع و مدیریت راهبردی تولیدات کشاورزی با نوآوری و فناوری‌های نوین محورهای برگزاری این همایش بود.