سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی (RPICS)

با سندیکا بیشتر آشنا شویم...

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف، چشم انداز، ماموریت، برنامه های راهبردی و برنامه های عملیاتی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی به شرح ذیل در اختیار عموم قرار می گیرد.
اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

لیست اعضای محترم سندیکای "شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی" جهت اطلاع و نیز آشنایی با خدمات و محصولات هریک در اختیار عموم قرار داده شده است.
مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مشارکت و همفکری، هم افزایی مثبت به دنبال خواهد داشت، پس با عضویت در اتحادیه و یا سندیکای صنفی خود، باعث رشد و بالندگی صنف خود خواهیم شد.
فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

برای ارسال درخواست عضویت خود در این سندیکا، شما عزیزان می توانید از فرم الکترونیکی قرارداده شده استفاده نموده و اطلاعات خود را ارسال نمایید.

تابلوی اعلانات سندیکا

1402/06/20| 9:30 الی 11:00
1402/06/21| 14:00 الی 16:00
1402/06/26| 9:30 الی 11:00

جلسه کمیته صنفی و فنی

جلسه کمیته صنفی و فنی
1402/07/03| 9:30 الی 11:00

میثم صالحی عضو هیات مدیره سندیکا؛ عامل اختلاف نظر و ناهماهنگی‌های موجود در بخش‌های مختلف اجرایی را منحص...

550

محمدرضا کاویانی نایب رییس هیات مدیره سندیکا و عضو کارگروه اینترنت اشیاء کمیسیون کسب و کارهای دانش بنیان...

406

گزارش خلاصه‌ای از پنل تخصصی "گفتمان‌سازی و تعامل بین دولت و بخش خصوصی در حوزه تحولات هوشمند" در حاشیه چهارمین نمایشگاه...

411

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

803

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

712

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

780

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

95

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

735

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

734

گردهمایی سندیکای شناسایی و مکان‌یابی رادیویی برگزار شد

02. 02. 23
بازدید: 1057

گردهمایی صمیمانه سندیکای شناسایی و مکان‌یابی رادیویی با حضور اعضای قدیمی و جدید این تشکل و با هدف تبادل نظر و هم افزایی اعضا و شرکت­ها در قالب یک ضیافت شام برگزار شد.

به گزارش دبیرخانه سندیکای شناسایی و مکان‌یابی رادیویی، در این نشست محمدرضا کاویانی نایب رئیس هیات مدیره سندیکا، ضمن بیان خیرمقدم و خوشامدگویی به میهمانان افزود:

اخیراً شیوع ویروس کرونا و نگرانی بابت همه گیر شدن آن، باعث شد که جلسات سندیکا به صورت مجازی برگزار شود که این موضوع باعث کمرنگ شدن حضور اعضا در نشست­ها و دورهمی­ها شد. ولی امید داریم که بعد از این همه اعضا و شرکت­ها حضور فعال و پررنگ تری نسبت به گذشته داشته باشند.

وی تصریح کرد: همه تشکل­ها با توجه به اساسنامه خود، رسالت و هدف مشخصی دارند و برای تحقق این امر سندیکا تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا به جایگاهی که شایسته اعضایش است، دست یابد. البته، برای رسیدن به این مهم همه اعضای سندیکا باید دست به دست هم دهند.

در این مراسم گردهمایی مسئولان محترم صنوف مختلف از جمله: دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه­ای کشور، رئیس هیئت مدیره اتحادیه صنعت مخابرات، رئیس انجمن صنفی افتای کشور و رئیس انجمن ترویج اینترنت اشیا و علوم داده جهت هم­ افزایی بین تشکل­ها حضور داشتند.

در ادامه مراسم فرصتی به هر یک از حاضران در نشست داده شد تا ضمن معرفی شرکت متبوعشان در خصوص فعالیت­ها و عملکرد آتی سندیکا اظهار نظر کنند و پیشنهادات مناسبی از طرف اعضای سندیکا ارائه و مقرر شد که در جلسات کمیته­ های فنی و صنفی سندیکا در خصوص موارد مطرح شده هم اندیشی صورت گیرد.