سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی (RPICS)

با سندیکا بیشتر آشنا شویم...

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف، چشم انداز، ماموریت، برنامه های راهبردی و برنامه های عملیاتی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی به شرح ذیل در اختیار عموم قرار می گیرد.
اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

لیست اعضای محترم سندیکای "شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی" جهت اطلاع و نیز آشنایی با خدمات و محصولات هریک در اختیار عموم قرار داده شده است.
مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مشارکت و همفکری، هم افزایی مثبت به دنبال خواهد داشت، پس با عضویت در اتحادیه و یا سندیکای صنفی خود، باعث رشد و بالندگی صنف خود خواهیم شد.
فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

برای ارسال درخواست عضویت خود در این سندیکا، شما عزیزان می توانید از فرم الکترونیکی قرارداده شده استفاده نموده و اطلاعات خود را ارسال نمایید.

تابلوی اعلانات سندیکا

1401/05/04| 14:00 الی 16:00
1401/05/09| 9:30 الی 11:00
1401/05/18| 14:00 الی 16:00
1401/05/23| 9:30 الی 11:00

 شرکت پیشگامان آسیا در سال 1382 با حضور تعدادی از کارشناسان فارغ‌التحصیل در رشته‌های مهندسی نرم افزار و...

268

  سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی در نظر دارد، با حضور در پاویونی در نمایشگاه الکامپ جهت ...

364

جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هدف ارائه سامانه‌های مرتبط با خرید، فروش، حمل و نگهداری آرد تول...

487

 انرژی گلوب، جایزه‌ جهانی پایداری زمین، توسط آژانس آمریکایی آرتور دی لیتل برگزار می‌شود. در این رقابت، ...

662

  نظر به استعفای دبیر سندیکا و تصویب هیأت مدیره، آقای مهندس طریقت به‌عنوان دبیر جدید سندیکای شرکت‌های ...

699

روابط عمومی سندیکای شرکت‌های شناسایی و مکان‌یابی رادیویی با هدف حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان عضو سندیکا...

1278

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

539

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

510

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

549

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

526

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

542

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

697

حضور در نهمین نمایشگاه بین المللی هوائی ایران ـ جزیره کیش

97. 09. 19
بازدید: 758

حضور در نهمین نمایشگاه بین المللی هوائی ایران ـ جزیره کیش سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی در نهمین«نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران‌» که از تاریخ 5 الی 8 آذرماه در جزیره کیش برگزار گردید به نمایندگی تمامی شرکت های عضو سندیکا در این نمایشگاه حضور داشت.

با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، فرمانده نیروی هوایی ارتش، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی، مرکز ملی فضایی ایران، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری‌، دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تنی چند از مسئولان در حوزه حمل و نقل هوایی از تاریخ ۵ الی ۸ آذرماه در جزیره کیش برگزار گردید.

نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران مهمترین رویداد در صنعت هوایی و فضایی کشور محسوب می‌شود، این نمایشگاه ۱۸ سال پیش در جزیره کیش پایه‌‌گذاری شد و هر دو سال یک بار تکرار می‌شود‌.

به گفته بیژن بنکدار، دبیر نهمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران، این نمایشگاه دستاورد تعامل همه ارگان‌های فعال در حوزه هوایی،‌ هوانوردی و هوافضا و دریچه‌ای به سمت توان‌مندی‌ داخلی و صنعت هوایی و هوانوردی است، این نمایشگاه در شرایط تشدید فشارهای بین‌المللی برگزار شد و در چنین شرایطی با ایجاد جاذبه بیشتر در عرصه هوایی این نمایشگاه به صورت مناسب برگزار گردید.‌‌

به گفته دبیر نهمین نمایشگاه بین‌المللی هوایی ایران امسال ۱۱۵ شرکت در نمایشگاه بین‌المللی هوایی حضور داشتند که ۱۰۵ شرکت داخلی و ۱۰ شرکت خارجی است.

پیرو عقد تفاهم نامه با سازمان فضایی ایران، سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی با ایجاد غرفه در نمایشگاه ایرشو و به نمایندگی از شرکت های عضو سندیکا در زمینه های مرتبط شرکت کرده است. با معرفی سندیکا و حوزه های فعالیت و برنامه های آن، معرفی شرکت های عضو و نیز محصولات آن­ها و همچنین توزیع نشریه اینترنت اشیا به مراجعه کنندگان و بازدیدکنندگان، سعی در بیشتر شناخته شدن سازمان ها و مراجعه کنندگان با سندیکا و اعضای خود نموده است. این نمایشگاه با استقبال کم سابقه مواجه بوده و غرفه سندیکا مورد بازدید شخصیت­های متعدد کشوری و لشگری واقع گردید. از مهمترین بازدیدکنندگان غرفه سندیکا می‌توان به این موارد اشاره نمود: فرمانده منطقه پدافند هوایی جنوب شرق قرارگاه پدافند خاتم الانبیاء، معاون امور فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، امام جمعه کیش، مدیر کل حراست آن سازمان، سرپرست اداره آموزش و پرورش کیش و برخی از مسئولان و مدیران محلی و مسئولان نظامی و انتظامی در پایگاه پدافند هوایی کیش و سرهنگ مجتبی معدلی فرمانده محترم سابق پایگاه پدافند هوایی کیش و سرهنگ محسن رضایی به عنوان فرمانده جدید این پایگاه و آقای مجتبی قلی زاده (جانشین آقای رضایی) و مسئولین سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح کشور (در زمینه GIS) و دیگر مسئولین سازمان های مختلف.