سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی (RPICS)

با سندیکا بیشتر آشنا شویم...

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف و چشم انداز

اهداف، چشم انداز، ماموریت، برنامه های راهبردی و برنامه های عملیاتی سندیکای شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی به شرح ذیل در اختیار عموم قرار می گیرد.
اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

اعضای سندیکا

لیست اعضای محترم سندیکای "شرکت های شناسایی و مکان یابی رادیویی" جهت اطلاع و نیز آشنایی با خدمات و محصولات هریک در اختیار عموم قرار داده شده است.
مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مزایا و شرایط عضویت

مشارکت و همفکری، هم افزایی مثبت به دنبال خواهد داشت، پس با عضویت در اتحادیه و یا سندیکای صنفی خود، باعث رشد و بالندگی صنف خود خواهیم شد.
فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

فرم الکترونیکی عضویت

برای ارسال درخواست عضویت خود در این سندیکا، شما عزیزان می توانید از فرم الکترونیکی قرارداده شده استفاده نموده و اطلاعات خود را ارسال نمایید.

تابلوی اعلانات سندیکا

1402/06/20| 9:30 الی 11:00
1402/06/21| 14:00 الی 16:00
1402/06/26| 9:30 الی 11:00

جلسه کمیته صنفی و فنی

جلسه کمیته صنفی و فنی
1402/07/03| 9:30 الی 11:00

میثم صالحی عضو هیات مدیره سندیکا؛ عامل اختلاف نظر و ناهماهنگی‌های موجود در بخش‌های مختلف اجرایی را منحص...

550

محمدرضا کاویانی نایب رییس هیات مدیره سندیکا و عضو کارگروه اینترنت اشیاء کمیسیون کسب و کارهای دانش بنیان...

407

گزارش خلاصه‌ای از پنل تخصصی "گفتمان‌سازی و تعامل بین دولت و بخش خصوصی در حوزه تحولات هوشمند" در حاشیه چهارمین نمایشگاه...

411

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

804

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

713

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

781

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

95

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک ن...

735

جهت دانلود و دریافت فایل نشریه اینجا کلیک نمایید....

735

به‌زودی ابتکارات وزارت فاوا در برابر تحریم‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود

98. 02. 24
بازدید: 1054

 به‌زودی ابتکارات وزارت فاوا در برابر تحریم‌ها اطلاع‌رسانی می‌شودوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

🔰به‌زودی ابتکارات وزارت فاوا در برابر تحریم‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود|به دلیل برخی اختلافات، ترخیص ۶۰۰ هزار گوشی مانده در گمرک به جلسه سران سه قوه ارجاع شد

در جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس، وزارت ارتباطات گزارشی از عملکرد ۱۸ ماهه خود در دستیابی به سند تدوین الزامات بخش زیرساخت شبکه ملی اطلاعات ارائه داد؛ چکیده اظهارات محمدجواد آذری جهرمی، وزیر فاوا در گفت‌وگو با خانه ملت:

👈اسناد مربوط به “بخش زیرساخت” شبکه ملی اطلاعات در شورای عالی فضای مجازی به تصویب رسیده است و دستاوردها و چارچوب‌هایی که وزارت فاوا باید به آنها دست یابد، مشخص شده است.

👈تمام وظایف مربوط به شبکه ملی اطلاعات برعهده وزارت فاوا نیست… در جلسه امروز گزارش کاملی درباره تمامی بندهای “سند تدوین الزامات شبکه ملی اطلاعات” و دستاوردهای وزارتخانه در “حوزه زیرساخت” این شبکه ارائه شد و گزارش کلی حاکیست که این وزارتخانه به ۸۰% اهداف این سند دست‌یافته است.

👈در سال ۹۴ مقام معظم رهبری، شبکه ملی اطلاعات را در ۳ لایه دسته‌بندی کردند: لایه زیرساخت، لایه خدمات و لایه محتوا. در نامه ایشان [به رئیس‌جمهور] مشخص کردند چه دستگاه‌هایی در لایحه خدمات و محتوا مسئول هستند.

👈باید گزارش دستگاه‌های مسئول در این زمینه نیز ارائه شود تا مشخص گردد این دستگاه‌ها در لایه “خدمات” و “محتوا” چه اقداماتی انجام داده‌اند.

👈 از یک سال پیش در مرکز ملی فضای مجازی کارگروهی برای مقابله با تحریم‌های آمریکا تشکیل و راهکارهای لازم اتخاذ شد. سناریوهای لازم برای قطع اینترنت در ایران اندیشیده شده است، به‌زودی ابتکارات وزارت ارتباطات در برابر تحریم‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود.

👈ترخیص ۶۰۰ هزار گوشی همراه مانده در گمرک به جلسه سران سه قوه ارجاع شد، چراکه اختلافی میان دستگاه قضا و دولت درباره آزادسازی این گوشی‌ها ایجاد شده بود.